Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Anadolu Kavağı Çiçekçi, Anadolu Kavağı Çiçek Siparişi

Anadolu Kavağı'nda yaşayan sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da Anadolu Kavağı çiçekçiniz Açelya Çiçek ile sevdiklerinize ulaşmak an meselesi. Çünkü Anadolu Kavağı çiçek siparişinizi aynı gün içinde sevdiklerinize ulaşıyor. Tek yapmanız gereken www.acelyacicek.com internet adresinden ya da 0850 840 5092 nolu telefondan siparişinizi oluşturmak ve ürününüzü göndermek.

Açelya Çiçek ile siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşır. Teslimat bilgisi de SMS ile size iletilir.Geniş dağıtım ağına sahip Açelya Çiçek ile yalnızca Anadolu Kavağı çiçek gönderimlerinizi değil Beykoz'un tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu, tatil günleri fark etmeksizin yılın 365 günü kesintisiz hizmet ile Açelya Çiçek ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Anadolu Kavağı online çiçekçiniz ile 7/24 siparişlerinizi oluşturabilir, doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde dilediğiniz an Anadolu Kavağı'na çiçek gönderebilirsiniz.

Toplam 515 Ürün Bulundu