Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Hakkımızda

Uskudarcicek.gen.tr Türkiye'nin Bir Çok Bölgesindeki Dağıtım Noktaları ile Hizmetinizde. Uskudarcicek.gen.tr Çiçek Çeşitleri Anlamları ve Renkleriyle Hayatımızda önemli bir yer edinen Çiçek, Duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir araç olmuştur.

İnternet sitemizde hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2002 yılında kurulan şirketimiz, Türkiye'ye çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı ve kolay Çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur.. Müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptığımızı sizlerle paylaşmak ister, bizlere çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere çok teşekür ederiz.

Çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten kendimizle gurur duyuyoruz.Çünkü biz duyguların rehberi olmaktan çok mutluyuz. Uskudarcicek.gen.tr TÜRKİYE'NİN GENELİNE günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor.Uskudarcicek.gen.tr uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Uskudarcicek.gen.tr ile artık o kadar kolayki. Kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

Uskudarcicek.gen.tr, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren, özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

Uskudarcicek.gen.tr kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.