Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Ataköy Çiçekçi, Ataköy Çiçek Siparişi

Ataköy çiçekçiniz Açelya Çiçek güne özel bir başlangıç yapmayı sağlar. Yüzlerce ürün çeşidi, profesyonel hizmeti ve hızlı servisi ile son anda hatırladığınız özel günleri ya da içinizden geldiğinde yapmak istediğiniz sürprizleri layığıyla yerine getirir. Ataköy çiçek siparişinizi belirttiğiniz gün ve saat aralığında adrese teslim eden Açelya Çiçek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlar.

Tatil günü, bayram günü, hafta sonları fark etmeksizin siz de Ataköy çiçek gönderiminizi sorunsuzca gerçekleştirmek isterseniz. Aradığınız doğru adres www.acelyacicek.com adresidir. Sizler için kategorize ettiğimiz canlı çiçekler, butik çiçekler, peluş oyuncaklı ve çikolatalı aranjmanlar ile zengin seçenek sunan Açelya Çiçek sizleri günün kahramanı yapıyor.

Geniş dağıtım ağı ile yalnızca Alibeyköy'e değil Eyüp'ün tüm semtlerine de siparişlerinizi ulaştıran Alibeyköy online çiçekçiniz Açelya Çiçek, vereceğiniz siparişleri bekliyor. Alibeyköy'de çiçekçi aramaktan vazgeçebilirsiniz. Çünkü aradığınız adresi buldunuz. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi günler artık daha özel.

Toplam 496 Ürün Bulundu