Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Ayazağa Çiçekçi, Ayazağa Çiçek Siparişi

Ayazağa çiçekçiniz Açelya Çiçek ile günün en keyifli anını yakalamak mümkün. Nasıl mı? Açelya Çiçek'in yüzlerce ürün çeşidinden birini seçin, saat ve gün belirleyin, Ayazağa çiçek siparişinizi oluşturun. Ürününüz belirttiğiniz gün içerisinde sorunsuz bir şekilde adrese ulaşsın. Sevdiklerin en mutlu sesiyle size teşekkür etsin.

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde siz de Açelya Çiçek'e gelebilir, en şık çiçek sepeti, dekoratif bir butik çiçek, enfes bir çikolata ile oluşturan aranjmanlardan birini seçip, sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ayazağa çiçek gönderiminizin yanı sıra geniş dağıtım ağı ile Sarıyer'in tüm semtlerine de aynı hızla siparişinizi ulaştıran Açelya Çiçek yılın 365 günü yanınızda.

Bayram günü, tatil günü fark etmez, Ayazağa online çiçekçiniz siparişinizi aynı gün adrese ulaştırır. Siz de dilediğiniz an sevdiklerinize çiçek gönderme ayrıcalığından yararlanmak istiyorsanız, adres belli; www.acelyacicek.com. Ayazağa'da çiçekçi arama derdine son veren Açelya Çiçek ile artık her gün özel.

Toplam 496 Ürün Bulundu