Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Bahariye Çiçekçi, Bahariye Çiçek Siparişi

Bahariye çiçekçiniz Açelya Çiçek 60 dakikada yaptığı teslimatları, yüzlerce ürün çeşidi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile butik çiçekçilik anlayışına yeni bir soluk getirdi. Kişiye özel verdiği hizmetlerle kendinizi özel hissedeceğiniz hizmetlerimizle özel günlerin keyfini yaşayacaksınız. Bahariye çiçek siparişinizi dilediğiniz saat aralığında adrese ve kişiye teslim eden Açelya Çiçek, 30 yıllık tecrübesiyle yanınızda.

Sevgililer Günü, Anneler Günü, Doğum günü gibi özel günlerde kararsız kaldığınızda ya da hediye almakta geç kaldığınızda başvuracağınız en doğru adres: www.acelyacicek.com. Butik çiçek, teraryum, eşsiz çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize en güzel sürprizi siz yapmak için hemen Bahariye çiçek gönderiminizi gerçekleştirin.

Bahariye'de çiçekçi arama derdine son veren Açelya Çiçek ile hem sevdiklerinizi mutlu edin, hem de kolay ve güvenilir alışverişin tadını çıkarın. Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren ekibimiz ile hafta sonu, tatil günü fark etmeksizin Bahariye'ye çiçek gönderin. Unutmayın, Kadıköy'ün neresinde olursanız olun, Bahariye size artık çok yakın.

Toplam 522 Ürün Bulundu