Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Bahçelievler Çiçekçi, Bahçelievler Çiçek Siparişi

Bahçelievler'deki sevdiklerinize güzel bir gün yaşatmak ister misiniz? Uzaklarda olsanız da fark etmez. Bahçelievler çiçekçiniz Açelya Çiçek sevdiklerinize çok yakın. Yüzlerce ürün çeşidine sahip Açelya Çiçek butik çiçek çeşitleri, çiçek sepeti çeşitleri, çikolatalı çiçek aranjmanları ve daha birbirinden farklı ürün konseptleri ile sevdiklerinize özel bir gün yaşatıyor.

Bahçelievler çiçek siparişinizi oluşturmanız için tek yapmanız gereken www.acelyacicek.com internet adresini ziyaret etmek ya da 0850 840 50 92 nolu telefonu aramak. Ürününüz anında hazırlanır ve en taze haliyle yalnızca 60 dakika içerisinde sevdiklerinize teslim edilir. Geniş dağıtım ağına sahip Açelya Çiçek ile yalnızca Bahçelievler çiçek gönderiminizi değil, İstanbul Avrupa Yakası'nın tüm semtlerine de çiçek gönderiminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçelievler online çiçekçiniz yılın her günü hizmet vererek, doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi yalnız bırakmamanızı sağlar. Siz de sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız Bahçelievler'de çiçek aramaya son verin ve Açelya Çiçek'ten siparişinizi kolayca oluşturun.

Toplam 496 Ürün Bulundu