Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Balat Çiçekçi, Balat Çiçek Siparişi

İstanbul'un tarih kokan semti Balat'ın bu mistik kokusuna çiçek kokusu çok yakışır. O halde bu semtte yaşayan sevdiklerinize bir çiçek göndermeye ne dersiniz? Balat çiçekçiniz Açelya Çiçek bu kutlu görevi layığıyla yerine getirmeye hazır. Siz yalnızca yüzlerce ürün çeşidi arasından dilediğiniz çiçek sepeti, butik çiçek ya da çikolatalı çiçek aranjmanını seçin yeter. Gerisini sizler için her detayı düşünen çiçekçinize bırakın.

Balat çiçek siparişiniz aynı gün içerisinde belirttiğiniz saat aralığında adrese teslim olurken, teslimat bilgisi SMS olarak size iletilir. Hem sevdikleriniz mutlu olur hem de siz kolay alışverişin keyfine varmış olursunuz. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü ve daha pek çok özel günde aynı hassasiyetle hizmet veren Açelya Çiçek yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinir.

Balat çiçek gönderimlerinizin yanında Fatih'in tüm semtlerine çiçeklerinizi ulaştıran Balat online çiçekçiniz Açelya Çiçek ile yılın 365 günü kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz. Balat'ta çiçekçi aramayı bir kenara bırakın ve www.acelyacicek.com adresini ziyaret edin.

Toplam 496 Ürün Bulundu