Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Kazasker Çiçekçi, Kazasker Çiçek Siparişi

Kazasker'deki sevdiklerinize günün sürprizini siz yapın. Yoğun geçen günün stresine ilaç gibi gelen bir hediye gönderin. Kokusuyla, görüntüsüyle hatta lezzetiyle onları mest edecek hediyeler için Kazasker çiçekçiniz Açelya Çiçek'e gelin. Kazasker çiçek siparişinizi kolayca verin, sevdiklerinizi mutlu edin.

Açelya Çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz adrese ulaştırır, teslimat bilgisini SMS ile iletir. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak günün kahramanı olabilirsiniz. Yüzlerce ürün çeşidine sahip Açelya Çiçek'ten en şık çiçek aranjmanını, en lezzetli çikolata çeşidini seçebilirsiniz. Kazasker çiçek gönderiminiz görseliyle birebir hazırlanır ve en taze haliyle teslim edilir.

Kazasker online çiçekçiniz ile 7/24 siparişinizi oluşturabilir, yılın 365 günü dilediğiniz an sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günleri daha özel hale getirebilirsiniz. Kazasker'de çiçekçi aramaya artık son verin ve Kadıköy'ün neresinde olursanız olun, siparişinizi kolayca ulaştırın.

Toplam 522 Ürün Bulundu