Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Koşuyolu Çiçekçi, Koşuyolu Çiçek Siparişi

Koşuyolu çiçekçiniz hızlı teslimatı ve geniş dağıtım ağı ile Kadıköy'ün her noktasına belirttiğiniz saat aralığında, Koşuyolu çiçek siparişinizi teslim ediyor. Üstelik hafta sonu tatil günü fark etmeksizin. Yılın 365 günü kesintisiz hizmet sunan Açelya Çiçek, dilediğiniz an çiçek gönderme ayrıcalığı sunuyor.

Harekete geçin! Bugün özel bir gün, en sevdiğiniz kuzeniniz evleniyor, en iyi arkadaşınızın işteki ilk günü, hayattaki ilk aşkınız annenizin doğum günü. Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara en güzel hediyeyi vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Açelya Çiçek Koşuyolu çiçek gönderimlerinizi tam zamanında adrese ulaştırıyor.

Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız özel bir günde ya da kendi özel gününüzü belirlemek istediğinizde Koşuyolu online çiçekçinizden siparişinizi verin. Yüzlerce ürün çeşidi ile onlara unutulmaz sürprizler yaşatın. Açelya Çiçek, rengarenk aranjmanlardan dekoratif butik çiçeklere kadar yüzlerce farklı ürün çeşitleri ile hizmetinizde. Koşuyolu'nda çiçekçi aradığınızda yanınızda.

Toplam 522 Ürün Bulundu