Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Küçükyalı Çiçekçi, Küçükyalı Çiçek Siparişi

Zengin ürün çeşidine sahip Küçükyalı çiçekçiniz Açelya Çiçek'ten en şık çiçek sepetini, en lezzetli çikolatalı aranjmanı, en özgün çiçek buketi aranjmanını seçip, sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Küçükyalı çiçek siparişiniz en taze haliyle en sorunsuz şekilde sevdiklerinize ulaşır.

Belirttiğiniz saat Küçükyalı çiçek gönderimlerinizi adrese teslim eden Açelya Çiçek, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinir, kişiye özel butik çiçekçilik mantığıyla hızlı ve sorunsuz teslimat sağlar. Sevdiklerinize dilediğiniz an sürpriz yapabilme ayrıcalığını size sunar. Emek verdiğiniz ilişkilerinize, aynı derecede özen gösteren Açelya Çiçek, doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde de sunduğu hizmetiyle günü daha özel hale getirmenizi sağlar.

Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren Küçükyalı online çiçekçiniz hafta sonu, tatil günü fark etmeksizin çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırır. Küçükyalı'da çiçekçi aramak için www.acelyacicek.com adresine gelin ve siparişinizi hemen verin.

Toplam 520 Ürün Bulundu